1. pl
  2. en

KONTAKT

Galeria

WNĘTRZA SAKRALNE

PRACOWNIA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ SAKRALNYCH

Opinie klientów

ks. Tadeusz Masłowski

ks. Aleksander Suchocki

Pani Edyta Żukowska okazała się cierpliwym i wyrozumiałym architektem, uważnie słuchającym inwestora przedstawiającego wizję wnętrza.

Jej wiedza z dziedziny architektury ogólnej i sakralnej, , doświadczenie Kościoła we wspólnotach i znajomość Słowa Bożego pozwoliły na zaprojektowanie wnętrza kościoła parafialnego zgodnie  z wymogami sztuki, liturgii i estetyki.

Jestem zadowolony ze współpracy z Panią Edytą i z efektów naszego wspólnego działania.

W pracy Pani Edyta ujawniła takie cechy jak: sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność, dzięki temu , dla mnie, jako inwestora, współpraca z nią była harmonijna i owocna.

Podziwiałem w niej samodzielność, kreatywność, a także specjalistyczną wiedzę, w dziedzinie budowli sakralnych oraz niezwykłe wyczucie charakteru i klimatu miejsca. Ważną też cechą była cierpliwość w relacji do wykonawców zaplanowanych działań.

o. Paweł Kucharski

Bez wątpienia Pani Edyta Żukowska wzorowo wywiązała się ze wszystkich swoich obowiązków dbając o wysoka jakość projektu, usług i wzajemnych relacji. Projekty zostały wykonane rzetelnie i profesjonalnie, a realizacja posiada bardzo wysokie wartości estetyczne. Pani Edyta posiada wiedzę z zakresu liturgiki i teologii, co jest niezbędnym warunkiem przy projektowaniu kościołów. 

Kompleksowość usług projektowych, jakie świadczy Pani Edyta to gwarancja najwyższego poziomu profesjonalizmu.

 

Telefon: PL (+48) 604289966                                 CY (+357) 94090916

E-mail: biuro@tejadesign.pl

Wyślij!
Wyślij!
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie pola!